Szanowni Państwo

Zapraszam do zapoznania się z programem XVIII Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Zbigniewa Herberta “Herbertiada” w Dziale PROGRAM.


Jednocześnie serdecznie zapraszam uczniów szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w 18.edycji konkursu recytatorskiego "Herbertiada". Konkurs odbędzie się w dniu 22 września 2017 r. w Kołobrzegu.

Do Jury tegorocznego konkursu zostali zaproszeni Andrzej Mastalerz (Teatr Polski w Warszawie) oraz prof. UG Kazimierz Nowosielski, który dla uczestników konkursu wygłosi krótki referat: "Kazimierz Nowosielski o twórczości Zbigniewa Herberta i swoich z nim spotkaniach".

Natomiast 21 września 2017 odbędą się warsztaty recytatorskie pod kierunkiem Agaty Mastalerz (Akademia Teatralna w Warszawie, Warszawska Szkoła Filmowa, Uniwersytet Warszawski, współpraca z Teatrem WARSAWY).

Szczegóły w Regulaminie Konkursu (wraz z kartą zgłoszenia), który znajduje się w dziale PROGRAM.

Pozdrawiam serdecznie
Dyrektor artystyczny Katarzyna Pechman


Szanowni Państwo,

Wszelkie instytucje kultury i szkoły zachęcamy do korzystania z bogatej oferty twórczej "Herbertiady", do Państwa dyspozycji z herbertowską poezją i piosenką są tacy artyści jak: Jerzy Radziwiłowicz, Krzysztof Globisz, Aleksander Trąbczyński, Wojciech Wysocki, Jacek Bończyk, Dominika Świątek, Przemysław Tejkowski i inni. Nasz e-mail: herbertiada@interia.pl

 


Komitet Organizacyjny Przeglądu Twórczości Zbigniewa Herberta "Herbertiada"
e-mail:
herbertiada@interia.pl tel.: (0-94) 35-51-531
Wszelkie prawa Zastrzeżone - Zdjęcia: Archiwum Domowe Katarzyny Herbert, Haliny Herbert - Żebrowskiej, Jerzy Błażyński
Administracja serwisu: Tomasz Kolasa